MALEDICTUS - šermířská a scénicko-kaskadérská společnost

Reference

Šermíři Maledictus realizovali stovky představení nejen v Čechách ale i v mnoha evropských zemích (Německo, Holandsko, Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Dánsko, Francie apod.)

Mezi přední české akce, kde šermíři Maledictus vystupovali, patří Křivoklání, Královské Stříbření Kutné Hory, Zámecké slavnosti v Boru a mnoho dalších městských či historických slavností, jakož i jiných akcí pro veřejnost. Dále se šermíři Maledictus podíleli na mnoha privátních akcích (firemní věčírky, family days, eventy apod.)

Přehled realizovaných veřejných představení naleznete zde…

Zde naleznete referenční dopisy některých našich partnerů, s kterými jsme opakovaně spolupracovali.

Šermíři Maledictus spolupracovali jako šermířští kaskadéři doubleři na natáčení filmů se šermířskými a bojovými scénami a to jak pro české, tak i zahraniční produkce např. Tři mušketýři 3D (USA), Bathory (CZ), Poslední rytíři (USA, Kor.), Merlin (Fr.) The Musketeers (VB), Ať žijí rytíři (CZ), Opravdová pohádka (Rus.), Philibert (Fr.), Tři mušketýři (Rus.), Letopisy Narnie: Princ Caspian (USA), Götz (Něm.) a mnoho dalších. Na filmovém plátně je můžete nalézt i ve filmech s hollyvoodskými hvězdami, jakými jsou Orlando Bloom, Mila Jovovich, Mogran Freeman, Christoph Waltz, Clive Owen, Mads Mikkelsen a jiní.

 

Váš e-mail:
Předmět:
Zpráva: