MALEDICTUS - šermířská a scénicko-kaskadérská společnost

VEČERNÍ A INTERIEROVÁ VÝPRAVNÁ PŘEDSTAVENÍ

Nabízíme vám výpravná divadelně šermířská akční představení s kulisami, světly a pyrotechnickými a ohnivými efekty efekty…

PŮLNOČNÍ LOVEC

(30 minut)
Nesmrtelný příběh Brama Stokera o setkání legendárního lovce upírů Abrahama Van Helsinga s upírskou legendou hrabětem Draculou a jeho přisluhovači ve zcela unikátní formě výpravného mystického představení. Přinášíme vám dechberoucí podívanou plnou plného napětí, kaskadérských a bojových akcí a ohnivých efektů. Od své premiéry v r. 2011 se Půlnoční lovec stal zlatým hřebem na mnoha českých i evropských akcích.

VÍCE INFORMACÍ

STROJ ČASU

(30 minut)
Píše se rok 1886 a vynálezce Thomas Randal Wallace právě zhmotnil sen mnoha generací... Stroj času. O tom, že cestovat časem opačným směrem nemůže přinést vůbec nic dobrého, se můžete přesvědčit v nové show Maledictus. Těšte se na výpravné představení plné bojové akce, pyrotechnických efektů, nápaditých kulis, humoru a téměř živého osla.

VÍCE INFORMACÍ

DALŠÍ ŠERMÍŘSKÁ PRODUKCE

Rovněž vám můžeme nabídnout denní představení, která se hodí do exteriérů i interiérů, tato představení mají flexibilní délku

CARMEN

(10 minut)
Tanečně - šermířské představení v rytmu divokého španělského flamenca, které divákovi scénicky přiblíží příběh cikánské tanečnice Carmen, jejího žárlivého, násilnického partnera Garcii a statečného důstojníka Josého. Shlédněte nesmrtelný příběh v nové, velmi originální formě, kde ohnivý tanec přechází v nelítostnou boj dvou nesmiřitelných rivalů v lásce.

VÍCE INFORMACÍ

KRÁTKÉ PŘÍBĚHY ŠERMÍŘSKÉ

(5-30 minut dle požadavku zadavatele)
Pestrá mozaika příběhů o šermířských soubojích volně inspirovaných obdobími renezance, baroka a rokoka i časově nezařaditelných, kdy se střídají humorné a dramatické příběhy. Seznamte se se hrdinou filmového plátna Zorrem, dualanty, milovníky i lapky a zjistěte také, že šerm nemusí být výsostně mužskou doménou. Představení je plně postaveno na hudbu bez živého mluveného slova.

VÍCE INFORMACÍ

RYTÍŘSKÝ TURNAJ

(10-30 minut)
Rytíři z dalekých i smyšlených zemí se sjíždějí na vaší akci za jediným účelem – utkat se o čest, slávu a přízeň publika. Souboje ve zbrojích na meče, štíty, sekery, bijáky, palice, tesáky a další zbraně… to vše je Rytířský turnaj, kterému kromě lítého boje neschází ani humor a nadsázka. Délku turnaje a počet účinkujících je možné přizpůsobit vaší poptávce.

VÍCE INFORMACÍ

PIRÁTI SEDMI MOŘÍ

(10-25 minut)
Staň se pirátským kapitánem a smečka divokých mořských hrdlořezů se utká o tvou přízeň a hlavně… o truhlici nakradeného zlata. A že to nejsou piráti ledajací – směska odpornosti, přehnaně nevkusné elegance i ohnivé ženské grácie. To vše je posádka tvého škuneru. A když je pirátů málo, neváhají a naverbují další špinavce mezi diváky. Délku představení a počet účinkujících je možné přizpůsobit vaší poptávce.

VÍCE INFORMACÍ

Váš e-mail:
Předmět:
Zpráva: