Maledictus - Šermířská a scénicko-kaskadérská společnost

 

 

 

Show

Půlnoční lovec je originální uměleckou velkovýpravou show, která v sobě prolíná prvky divadla, scénického boje a šermu a kaskadérského umění. Inspirována je nejen literární předlohou, románem Brama Stokera Dracula, ale zejména pozdějšími filmovými a komiksovými zpracováními.

Představení je plně postaveno na hudbu bez živého mluveného slova, je tedy vhodné pro diváky všech národností, rovněž je vhodné pro všechny věkové skupiny. V představení jsou obsaženy i pyrotechnické a ohňové efekty.
 

Délka trvání:  

25 minut

 

Počet osob: 

6 účinkujících, osvětlovač, jevištní technik

 

Požadavky:

večer či uzavřený prostor, kde je možné vytvořit tmu, připojení k elektrickému proudu 380V (světla a zvuková aparatura), místo 8 x 8 metrů + prostor pro diváky (možnost objednávky vystoupení i s podiem), v představení se bezpečným způsobem pracuje s otevřeným ohněm.

 

Využitelnost:  

veřejné i privátní akce pro veřejnost, zejména městské a hradní slavnosti, firemní akce a párty, teambuilding, zábavní parky, akce v divadlech a kulturních domech, veletrhy, akce pro cizince apod.

 

Zajišťujeme:   

vlastní zvukovou aparaturu, osvětlení scény a kulisy. V případě zájmu můžeme zajistit i vlastní podium 6 x 8 metrů. Toto vybavení je možné pronajmout i pro ostatní části vašeho programu.