Maledictus - Šermířská a scénicko-kaskadérská společnost

Show

Stroj času je originální uměleckou velko výpravnou show, která v sobě prolíná prvky divadla, scénického boje a šermu a kaskadérského umění. Tématem show je fantastická éra steampunku a jeho největšího vynález –Stroj času. S jeho pomocí se vynálezce George Randall Wallace podívá do dob rytířů kulatého stolu, období dekadentního francouzského rokoka a na Divoký západ. Zjišťuje ale, že cestování časem není tak dobrý nápad, jak se na počátku mohlo zdát…

Představení je plně postaveno na hudbu bez živého mluveného slova, je tedy vhodné pro diváky všech národností, rovněž je vhodné pro všechny věkové skupiny. V představení jsou obsaženy i četné pyrotechnické efekty.

Délka trvání:  

25 minut

Počet osob:     

8 účinkujících, osvětlovač, jevištní technik

Požadavky:    

večer či uzavřený prostor, kde je možné vytvořit tmu, připojení k elektrickému proudu 380V (světla a zvuková aparatura), místo 8 x 8 metrů + prostor pro diváky (možnost objednávky vystoupení i s podiem), v představení se bezpečným způsobem pracuje s otevřeným ohněm.

Využitelnost:  

veřejné i privátní akce pro veřejnost, zejména městské a hradní slavnosti, firemní akce a párty, teambuilding, zábavní parky, akce v divadlech a kulturních domech, veletrhy, akce pro cizince apod.

Zajišťujeme:   

vlastní zvukovou aparaturu, osvětlení scény a kulisy. V případě zájmu můžeme zajistit i vlastní podium 6 x 8 metrů. Toto vybavení je možné pronajmout i pro ostatní části vašeho programu.